אודות


הגלריה הינה יצרנית ותיקה בתחום האמנות והעיצוב, שהוקמה ב-2002 מתוך מטרה לקדם את האמנות הישראלית

הגלריה בוחרת אמנים ומעצבים ישראלים, היוצרים עבורה אבי טיפוס ומודלים, אותם הגלריה מייצרת בישראל ומשווקת לשוק הרחב בארץ ובחו"ל. טכנולוגיות הייצור משלבות חיתוכי לייזר של מתכת, עץ, הדפסות שונות וכן ציור ביד אמן
 
 
 
  
תחומי פעילות הגלריה הינם
  ייצור בסדרות לחנויות מוזיאונים, חנויות מתנות אקסלוסיביות וגלריות לאמנות (בנושאים כגון יודאיקה, טבע, ספורט)
  ייצור מוצרים ייחודיים למוסדות וגופים מסחריים (מוזיאון ישראל,עיר דוד, לשכת עוה""ד) -
  -תכנון חללים (בי"ח איכילוב, שדה התעופה בן גוריון, לובי של בנייני מגורים, סלונים פרטיים, בתי קפה ומסעדות ,לרבות בשיתוף אדריכלים ומעצבי פנים)
  - ייצור מוצרים תדמיתיים לחברות מסחריות (שילוב לוגו ומסרים לחברות היי-טק, אוניברסיטאות (חיפה), בנקים (לאומי), עורכי פטנטים)
   
   
   
   
  אופנת פסלי הקיר התלת מימדיים
  טרנד הלבשת הבית מבסס לעצמו מקום של כבוד כשמשלב בתוכו אלמנטים אספניים בעלי ערך אומנותי המאפשרים הבעת הטעם האישי והייחודי המגמה האישית תופסת בשנים האחרונות תאוצה, כששמה במרכז תשומת הלב את פיתוח האינדוודואל. אל הפרקטיקה והפונקציונאליות מבקשים כיום רבים להכניס את הקו העיצובי הפרסונאלי, שיהווה תעודת זהות ייחודית ויהיה שופר להבעת הטעם האישי
     
    
     
  אספנות בעידן המודרני
  האספנות המודרנית של שנות ה-2000 כבר אינה עניין לעשירים בלבד. טכנולוגיות מתקדמות וחשיבה יצירתית של אמנים שונים, מאפשרת רכישת פרטי אמנות בעלויות מאפשרות. בג'וי ארט, גלריה ליצירות אומנות, המתמחה ביצירת פסלי קיר עשויים מתכת, תוכלו למצוא יצירות של מיטב האמנים המקומיים כשהן מתורגמות לפסלי קיר תלת מימדיים, עשויים בשכבות עדינות יוצרות עניין וצבועים בידי אומן. הקולקציה מרהיבה וכוללת מגוון רחב של פסלי קיר. כחלק מהרצון לחדש ולגוון, משלבת הגלריה אחת לשנה אמן ישראלי חדש, שעל בסיס יצירותיו, מיוצרים פסלי קיר הנמכרים במקום ובגלריות ברחבי העולם. מיטב היוצרים המקומיים הצבעוניות המאפיינת את היצירות במקום נעה על סקאלה רחבה ומציגה, מיצירות בשילובי גוונים סולידיים ומאופקים ועד כאלו הניחנות בצבעוניות עזה, משובבת נפש ומעוררת השראה.
  הגלריה מארחת אמנים מקומיים מובילים ומוערכים בתחומם. הראשון שבהם היה דוד גרשטיין ובהמשך קיבלו במה בין השאר יובל מלר, דן שמיר, רונית קולסון, מרינה זלוצין, גליה ארמלנד ועוד. מלבישים את הבית פסלי הקיר הם בבחינת חליפה מעוצבת, בעלת טוויסט אומנותי מובהק, לחללי הבית השונים. מגוון הסגנונות רחב ומאפשר בחירה. יצירה נאיבית המשלבת אלמנטים ילדותיים תתאים לחדרי הילדים, יצירות בעלות קו קלאסי מאופק יותר יתאימו כאלמנט יוצר אווירה בחללים דוגמת חדר המגורים, פינת האוכל או המבואה וכאלו בעלות אופי אורבני יתאימו לשילוב במשרד הביתי.
  את היצירות תמצאו בסדרות מוגבלות של 28 יחידות בסדרה, כיאה ליצירות אומנות בעלות אופי אספני ותוכלו לתלות אותן בקלות, על כל קיר, מקירות בטון ועד קירות גבס. קולקציה מרהיבה של פסלוני קיר קטנים, יצירות מקור ופרטי יודאיקה לצד פסלי הקיר, מציעה הגלריה, קולקציה מרהיבה של פסלוני קיר קטנים או מגוון רחב של פסלונים שולחניים בסוגי הדפסים צבעוניים, מקבץ עשיר וייחודי של פרטי יודאיקה, יצירות מקור של ציורי שמן ואקריליק על קנבס ומבחר פריטים מעוצבים מקרמיקה. הטכנולוגיה המתקדמת, משלבת בין חיתוכי לייזר לצביעה אומנותית ומגוון הדפסים, לרבות הדפסי המשי המוכרים. תהליך הייצור המיוחד מאפשר להינות משני העולמות כשמציע יצירה מעוצבת בעלת ערך אומנותי במחיר מאפשר.
   
   
   
  בי"ח איכילוב, ת"א, פסל משחקים בחול  
    
   
    
  פתרונות יחודיים לארגונים
  במקביל למענה הניתן ללקוחות פרטיים פועלת בגלריה מחלקה ייעודית המעניקה פתרונות לארגונים ומציעה מתנות מקוריות, המיוצרות על בסיס בריף מדוייק שמעביר הלקוח. באופן הזה ניתן לייצר מוצרי קד"מ, מתנות אישיות לעובדים, שי ללקוחות, מתנות המיועדות לאורחים מחו"ל, הלבשת קירות המשרד ופתרונות רבים נוספים על- פי דרישה. בין לקוחותיה של ג'וי ארט בארץ , בית החולים איכילוב, רשות שדות התעופה, לשכת עורכי הדין , מוזיאון ישראל, עיר דוד, מגדלי ישראל ואחרים.
   
   
   
  שדה התעופה בן גוריון, פסל העליה למטוס
   
  אומנות ישראלית במחיר מאפשר
  גלריה ג'וי ארט, בניהולה ובבעלותה של יפעת רוד פפר, היא גלריה ייחודית לאומנות, המעניקה במה לאומנות ישראלית. הגלריה העלתה לאחרונה ממשק אינטרנטי המעניק חוויית גלישה ייחודית, הלוקחת את הגולש על כנפי הדמיון, כשחושפת אותו למגוון מרהיב של יצירות, גוונים וסגנונות ומאפשר רכישת יצירות דרך הרשת ביתר קלות. מדיניות החזרת המוצרים מפרגנת מאוד ובמידה ותחזירו את היצירה כשהיא שלמה, לא פגומה ובאריזתה המקורית, תוכלו לקבל החזר כספי מלא. באופן הזה מתאפשרת רכישת פריט אומנותי וייחודי במחיר שפוי. אין מדויק יותר מיצירת אומנות אישית, שתלויה במרכז הסלון כדי למסור בשמכם מסר עיצובי אישי, אפוף שיק. מעצבי פנים רבים מטפחים את הטרנד ולצד המלצות על התאמת גוונים לקיר ובחירת הריצוף הם מעניקים תשומת לב ומשלבים גם פרטי אומנות.
  אורי סלע עתונאית וכתבת צרכנות